naspi
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

آبنما ، سازه اي است كه در محيط هاي دروني يا بيروني اجرا مي شود و براي آب نوعي حركت پيش بيني مي شود، تا صداي آب و حركت زيباي آن فضا را تغيير دهد و فضايي آرام بخش را ايجاد كند.ايران يكي از قديمي ترين كشورهايي است كه از آبنما استفاده كرده است و امروزه مي توان در مكان هاي عمومي و تفريحي آبنماهاي زيادي مشاهده كرد، كه به دليل احساس خوبي كه به انسان ميدهد نقش مهمي در زندگي دارند.  


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۱:۳۸ ] [ admin ]

درب شيشه اي اتوماتيك ، به درهايي گفته مي شود كه به صورت اتوماتيك باز و بسته مي شود به وسيله ابزارهايي كه بر روي آن متصل است به اجرا در مي آيد و در مكان هايي مانند، بيمارستان ها، فروشگاه ها و... استفاده مي شود


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۳۳:۳۴ ] [ admin ]

خودكار فلزي: خودكار گونه اي ابزار نوشتاري با گونه اي قلم است كه داراي يك لوله دروني است همراه با جوهر چسبناكي كه با چرخش ساچمه با گوي كوچك فلزي از جنس برنج، فولاد در نوك آن در زمان استفاده بخش مي شود. همه مي گويند نياز ما در اختراع است ولي خودكار به خاطر مشكلات خودنويس و به ستوه آمدن مصرف كنندگان اختراع شد، يكي از مشكلات خوش نويس خشك نشدن سريع جوهرش بود. ساختار خودكار بسيار ظريف ولي در عين حال بسيار ساده است و يك خودكار فلزي به سه قسمت اصلي: ساچمه در نوك و محل اتصال كاغذ، بدنه نگهدارنده ساچمه و نهايتا مخزن جوهرغليظ. وقتي شما خودكاتان را روي كاغذ مي گذاريد با اندكي فشار آن را به حركت در مي آوريد ساچمه شروع به غلطيدن مي كند و باعث مي شود قسمت بالايي ساچمه كه داخل جوهر است حركت كند و جوهر را بر روي كاغذ انتقال دهد. امروزه خودكارها و خودنويس ها يكي از پر مصرف ترين ابزار نوشتن است ولي متاسفانه به دليل عدم شناخت برندهاي خودكار ايراني اقدام به خريد برندهاي خارجي مي كنيم. جالب است بدانيد دليل سوراخ بالاي سرپوش خودكا بيك اين است كه به شما اجازه مي دهد بدون مشكل هوا در خودكار را ببنديد.
بادكنك تبليغاتي : استفاده چاپ تبليغاتي روي بادكنك ها اين روزها رو به افزايش است و از بادكنك تبليغاتي معمولا در نمايشگاه ها و آموزشگاه ها مورد استفاده قرار مي گيرد.
هداياي تبليغاتي خاص : هديه تبليغاتي خاص الزاما به معني هديه تبليغاتي خلاقانه نيست. اينگونه هدايا معمولا لوكس و داراي ارزش مادي و معنوي بالايي هستند و با بسته بندي هاي شيك ارائه شده و به خوبي تاثير پيام و داستان برند شما را در ذهن مشتري ها ماندگار مي كنند و باعث پايداري مشتريان سودآور مي شوند،و هداياي تبليغاتي خاص ويژه مديران و مشتريان خاص نيز جزء آن دسته از محصولات تبليغاتي هستند كه به زودي فراموش و از ياد نخواهند شد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۱:۴۱ ] [ admin ]

ايزوگام ، نوعي پوشش مقاوم از قير و الياف مختلف مصنوعي مي باشد كه با وسيله گرما چسبانده مي شود تا از نفوذ آب و رطوبت به محيط زير خود جلوگيري كند كه معمولا طول عمر آن حدود 10 سال مي باشد و پديده اي صنعتي و متكي به دانش و تجربه وفناوري در راستاي ايمن سازي است. دامروزه در بيش تر ساختمان ها در مرحله پي ديوارها، سرويس ها و پشت بام يك لايه عايق رطوبتي صورت مي گيرد كه جالب است بدانيد تا 40 سال پيش عايق بندي ساختمان ها كه به صورت سنتي با استفاده از قير و آسفالت انجام مي گرفت مقاومت خيلي خوبي نداشتند و با پيدايش عايق هاي مختلف ايزوگام جاي خود را به اين عايق هاي مقاوم دادند. ايزوگام تشكيل شده از لايه هاي مختلفي مي باشد كه باعث شده تا مقاومت بالايي در برابر بارش برف و باران و رطوبت داشته باشد و اين لايه ها شامل لايه ي پودر معدني، فويل آلومنيم، بافت، پلي استر و مواد افزودني ويژه لايه ي پلي اتيلن مي باشد. عايق هاي رطوبتي ايزوگام پشم شيشه و ازقيرها و پليمبرها مي باشد كه با انعطاف پذيري مناسب و ضد آب بودن را به خوبي نمايان مي سازد.
بهترين ايزوگام ، ايزوگام در بازارهاي ايران بسيارزياد است و توليد كننده هاي بزرگ و معتبر در سراسر ايران فعاليت گسترده اي دارند و اين باعث شده است كه مصرف كننده بتواند بهترين انواع عايق رطوبتي را تهيه كند. بهترين ايزوگام هم ضمانت نامه و بيمه نامه معتبر دارد و هم استاندارد است، ايزوگام خوب كمتر از 40 كيلوگرم نيست و در ضخامت ايزوگام دو لايه فويل دار كه 4 ميليمتر است و بهترين ايزوگام در بازار ايزوگام دليجان است كه بسياري از توليد كننده هاي بزرگ در دليجان فعاليت مي كنند شركت هاي توليد ايزوگام با بهبود شرايط توليد عايق هاي رطوبتي ايجاد روند رو به بهبود هستند و نصب آن در مناطق مختلف از جمله تهران به خوبي استفاده مي شود. براي اطلاع از كيفيت ايزوگام چند راه وجود دارد، قرار دادن تكه اي از ايزوگام در يخچال به مدت 24 ساعت كه بعد از بيرون آوردن از سرما شكننده نشود كيفيت خوبي دارد، تاريخ توليد ايزوگام از 6 ماه بيشتر نباشد زيرا تاريخ توليد هم از موارد تاثير گذار در كيفيت ايزوگام مي باشد، ايزوگام را تحت كشش قرار دهيد اگر ترك و شكسته نشود انعطاف پذيري ايزوگام خوب است.
قيمت رول ايزوگام ، به چند عامل بستگي دارد اول اينكه رول ايزوگام ما استاندارد است يا خير دوم اينكه ايزوگام چه نوع است تك لايه و يا دو لايه و سوم اينكه ايزوگام طرح دار است و يا كيفيت و نوع قير مصرفي در ايزوگام از چه نوع است. قيمت رول ايزوگام با نصب و همچنين قيمت هر رول ايزوگام خام بدون نصب در كارخانه ها متفاوت مي باشند ولي تاجران و شركت هاي بازرگاني هر رول ايزوگام درجه يك دليجان را به صورت خام و از كارخانه با قيمت عمده خريداري كنند چون بهترين قيمت رول ايزوگام را ارئه مي دهند، قيمت رول ايزوگام را بر اساس قير درجه يك ، ضخامت و وزن ايزوگام ، روكش و فويل آلومينيومي ايزوگام ، پلي استر متراكم و تيشوي وارداتي درجه يك تعيين مي كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۸:۳۴ ] [ admin ]

مبلمان اداري ، مدل هاي مبلمان اداري نسبت به ساير مدل هاي مبلمان اداري از زيبايي بيشتري در طراحي و كيفيت بالاتري در توليد برخوردارند و براي خريد مبلمان اداري مديريت بايد وسواس بيشتري به عمل بياورد، زيرا تمام اتفاقات اصلي هر دفتر اداري در مديريت مي باشد. در محيط هاي كاري انواع مبلمان اداري كاربردهاي مختلفي دارند و براي هر بخش از مبلمان اداري خاص خودش استفاده مي شود انواع مبلمان اداري : ميزاداري، صندلي اداري، پارتيشن اداري هستند مبلمان اداري با توجه به مدل مورد نظر شما متفاوت است و شما مي توانيد مبلمان اداري كه براي محيط اداري تان در نظر داريد را با توجه به بودجه در نظرتان انتخاب كنيد، اين مبلمان به منظور نظم و هماهنگي به محيط مورد استفاده قرار مي گيرند.
صندلي اداري ، انواع مختلفي از صندلي ها براي هر گونه نياز در محل كار يا منزل وجود داد وانواع صندلي ها، صندلي اداري، صندلي مديريتي، صندلي كامپيوتر و.. است. يك كارمند و يا مدير بيشتر ساعت هاي خود را بر روي صندلي سپري مي كند پس اين صندلي بايد استانداردهاي مشخصي داشته باشد تا به ستون فقرات آسيبي وارد نكند، يك صندلي اداري مناسب بايد پشت صندلي از انواع فنري باشد، قسمت مياني صندلي نبايد گردش خون در پاها به خصوص در زانوها را دچار اختلال كند وخون در زانواها جمع شود، بايد تكيه گاهي مطمن و راحت براي بدن شما ايجاد كند. استفاده نادرست از صندلي عوارضي دارد و هر چقدر كه صندلي شما در محل كار راحت باشد اگر از آن درست استفاده نكنيد عوارض بدي براي بدنتان ممكن است اتفاق بيوفتد از جمله عوارض: اگر بدن خود را بيش از حد به جلو خم كرده باشيد مشكللاتي چون احساس درد در ناحيه گردن و كمر آزارتان مي دهد، نشستن بر روي لبه صندلي مي تواند فشار زيادي بر ديسك كمر وارد كند، اگر مدت طولاني، به صورت ثابت بر روي صندلي بنشينيد ممكن است با مشكلاتي مثل خستگي زودرس، درد و ضعف عضلات گردن مواجه شويد.
ميز اداري ، امروزه شرايط كاري به صورتي شده است كه بيشتر افراد وقت خود را پشت ميز سپري مي كنند، ميز جايي براي نگه داشتن وسايل و كاغذهاي مهم است پس ميز اداري شما بايد طوري باشد كه وقتي سركار و مشغول هستيد ديگر نگران چيزي نباشيد و از كار كردن لذت ببريد، انتخاب يك ميز اداري مناسب بسيار مهم است سعي كنيد ميزي را انتخاب كنيد كه هم براي كار شما مناسب باشد و هم طوري باشد كه هنگام كار كردن راحت باشيد و لذت ببريد، فضاي دفتر را به ياد آوريد و بر اساس فضاي دفتر، ميز را انتخاب كنيد اندازه يك ميز اداري كلي از فضاي دفتر شما را مي تواند پر كند اگر بر روي يك ميز نياز است وسايل سنگين قرار گيرد بهتر است از ميزهاي محكم تر استفاده كنيد و اگر يك ميز جنبه دكوري دارد و كار زيادي با آن نداريد و لازم نيست وسايل سنگين روي آن قرار بگيرد مي توانيد از ميزهاي سبكتر مثل ميزهاي شيشه اي استفاده كنيد. توجه داشته باشيد قيمت ميزهاي اداري وابسته به كيفيت ميز و طراحي ميز مي باشد و اين ميزان قطعا متفاوت مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۶:۱۰ ] [ admin ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By parseblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب