naspi
 
نویسندگان
لینک دوستان
لینکی ثبت نشده است
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

ایزوگام ، نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف مختلف مصنوعی می باشد که با وسیله گرما چسبانده می شود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند که معمولا طول عمر آن حدود 10 سال می باشد و پدیده ای صنعتی و متکی به دانش و تجربه وفناوری در راستای ایمن سازی است. دامروزه در بیش تر ساختمان ها در مرحله پی دیوارها، سرویس ها و پشت بام یک لایه عایق رطوبتی صورت می گیرد که جالب است بدانید تا 40 سال پیش عایق بندی ساختمان ها که به صورت سنتی با استفاده از قیر و آسفالت انجام می گرفت مقاومت خیلی خوبی نداشتند و با پیدایش عایق های مختلف ایزوگام جای خود را به این عایق های مقاوم دادند. ایزوگام تشکیل شده از لایه های مختلفی می باشد که باعث شده تا مقاومت بالایی در برابر بارش برف و باران و رطوبت داشته باشد و این لایه ها شامل لایه ی پودر معدنی، فویل آلومنیم، بافت، پلی استر و مواد افزودنی ویژه لایه ی پلی اتیلن می باشد. عایق های رطوبتی ایزوگام پشم شیشه و ازقیرها و پلیمبرها می باشد که با انعطاف پذیری مناسب و ضد آب بودن را به خوبی نمایان می سازد.
بهترین ایزوگام ، ایزوگام در بازارهای ایران بسیارزیاد است و تولید کننده های بزرگ و معتبر در سراسر ایران فعالیت گسترده ای دارند و این باعث شده است که مصرف کننده بتواند بهترین انواع عایق رطوبتی را تهیه کند. بهترین ایزوگام هم ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر دارد و هم استاندارد است، ایزوگام خوب کمتر از 40 کیلوگرم نیست و در ضخامت ایزوگام دو لایه فویل دار که 4 میلیمتر است و بهترین ایزوگام در بازار ایزوگام دلیجان است که بسیاری از تولید کننده های بزرگ در دلیجان فعالیت می کنند شرکت های تولید ایزوگام با بهبود شرایط تولید عایق های رطوبتی ایجاد روند رو به بهبود هستند و نصب آن در مناطق مختلف از جمله تهران به خوبی استفاده می شود. برای اطلاع از کیفیت ایزوگام چند راه وجود دارد، قرار دادن تکه ای از ایزوگام در یخچال به مدت 24 ساعت که بعد از بیرون آوردن از سرما شکننده نشود کیفیت خوبی دارد، تاریخ تولید ایزوگام از 6 ماه بیشتر نباشد زیرا تاریخ تولید هم از موارد تاثیر گذار در کیفیت ایزوگام می باشد، ایزوگام را تحت کشش قرار دهید اگر ترک و شکسته نشود انعطاف پذیری ایزوگام خوب است.
قیمت رول ایزوگام ، به چند عامل بستگی دارد اول اینکه رول ایزوگام ما استاندارد است یا خیر دوم اینکه ایزوگام چه نوع است تک لایه و یا دو لایه و سوم اینکه ایزوگام طرح دار است و یا کیفیت و نوع قیر مصرفی در ایزوگام از چه نوع است. قیمت رول ایزوگام با نصب و همچنین قیمت هر رول ایزوگام خام بدون نصب در کارخانه ها متفاوت می باشند ولی تاجران و شرکت های بازرگانی هر رول ایزوگام درجه یک دلیجان را به صورت خام و از کارخانه با قیمت عمده خریداری کنند چون بهترین قیمت رول ایزوگام را ارئه می دهند، قیمت رول ایزوگام را بر اساس قیر درجه یک ، ضخامت و وزن ایزوگام ، روکش و فویل آلومینیومی ایزوگام ، پلی استر متراکم و تیشوی وارداتی درجه یک تعیین می کنند.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۸:۳۴ ] [ admin ]
[ ]
.: Weblog Themes By parseblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب